R e k l a m a

Wybory do Senatu. Włodzimierz Bernacki do konkurentów: Panowie, szukam was

-

Poseł PiS Włodzimierz Bernacki, który w najbliższych wyborach parlamentarnych będzie ubiegał się o mandat senatora w naszym okręgu (Bochnia, Brzesko, Wieliczka, Proszowice), skomentował na antenie Radia Kraków kampanię prowadzoną przez swoich konkurentów.

O mandat senatora w okręgu nr 34 oprócz W. Bernackiego ubiegają się burmistrz Wieliczki Artur Kozioł, były wicemarszałek Małopolski Wojciech Kozak, a także startujący z własnego komitetu, niezależny Mirosław Chodur z Nowego Wiśnicza.

Poseł Bernacki był gościem czwartkowej porannej audycji w Radiu Kraków. – O co chciałby pan zapytać swoich konkurentów? – zagaił prowadzący rozmowę Jacek Bańka.

– Chciałbym zapytać, gdzie są. Nie ma ich na pewno w przestrzeni krajobrazu. Nie widzę ich w debatach, spotkaniach. Panowie, szukam was, ale nie odnajduję odpowiedział Włodzimierz Bernacki. – Chciałbym, żeby dyskusja w okręgu 34 była debatą i dyskusją w przestrzeni publicznej, żeby wyborcy mogli porównać wszystkie kandydatury, żeby dokonali roztropnego wyboru.

– Można oczekiwać, że ta aktywizacja kandydatów nastąpi. To nie jest moje zmartwienie. Bierność i wycofanie moich kontrkandydatów może dać dobry wynik dla Zjednoczonej Prawicy – podsumował poseł PiS.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc