R e k l a m a

1 liga Futsalu. Czy BSF zdobędzie pierwsze punkty? W sobotę mecz u siebie z ekipą z Wrocławia

-

W najbliższą sobotę 05.10 o godz. 15.30 na Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni zespół BSF ABJ podejmie dobrze znany sobie z rywalizacji w barażach o awans do I ligi w poprzednim sezonie klub Profi Sport Wrocław Futsal. Tamta rywalizacja zakończyła się zwycięstwem naszej drużyny, choć po wysokim domowym zwycięstwie 7-1 na hali w ZSO nr 1 lepsi w rewanżu okazali się „Akademicy” wygrywając 6-3.

Oba zespoły nie mogą być zadowolone ze swoich pierwszych dwóch spotkań, ponieważ zakończyły się one ich porażkami, dlatego stawka spotkania jest niezwykle wysoka. Nasz zespół uległ w Bochni Gredarowi Futsal Team Brzeg (1-4) i  na wyjeździe Maxfarbexowi Busko-Zdrój (3-6), z kolei Profisport musiał uznać wyższość AZS-u UMCS Lublin (1-6) i FC 2016 Siemanowice Śląskie. Oba dotychczasowe spotkania rywali odbyły się we Wrocławiu.

Do dyspozycji trenera Marcina Waniczka na pewno nie będzie kontuzjowany Mateusz Krzymiński, ale pozostali zawodnicy są gotowi do gry. Liczymy na pierwsze zwycięstwo w sezonie. Bądźcie z nami!

3. kolejka:

BSF ABJ Bochnia – Profi Sport Wrocław Futsal sobota 15.30
FC 2016 Siemanowice Śląskie – AZS UMCS Lublin sobota 18.30 
Górnik Polkowice – Futsal Team Brzeg sobota 19.30
GKS Tychy – Futsal Nowiny niedziela 15.00
Heiro Rzeszów – Maxfarbex Busko-Zdrój niedziela 17.00
Berland Komprachcice – Sośnica Gliwice niedziela 17.00

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc