R e k l a m a

W sobotę ostatnia w tym roku zbiórka makulatury na misje

-

W sobotę 12 października w godz. od 7.00 do 16.00 przy kościele św. Pawła Apostoła w Bochni odbędzie się ostatnia w tym roku odsłona akcji „Makulatura na misje”.

Zbiórka ta zakończy szósty rok naszej wspólnej pomocy misjom na afrykańskim lądzie. Do tej pory dzięki naszej wspólnej akcji udało się wybudować studnię, która działa od 2 lat w stolicy Kamerunu Yaounde. Teraz zebrane przez nas środki przekazywane są na budowę Centrum Dziecka „Cite de la vie – Mere Josepha”. Siostry ze Zgromadzenia Sióstr Męki Pana Naszego Jezusa Chrystusa zwane Pasjonistkami, które są koordynatorkami tego dzieła, mają nadzieję na otwarcie pierwszego budynku, którym jest przychodnia zdrowia, na przełomie tego i przyszłego roku – mówi Maria Ślusarz ze Stowarzyszenia Rodzin Katolickich przy parafii św. Pawła Ap. w Bochni.

W przypadku problemów z magazynowaniem makulatury można wcześniej dostarczyć ją do bazy firmy recyklingowej EKOMBUD, znajdującej się przy ul. Partyzantów 7 (wjazd od ul. Gazowej – pierwsza brama po lewej stronie). Poświadczenie przekazania makulatury można oddać organizatorom w dniu zbiórki.

Dziękując za dotychczasowe zaangażowanie, liczymy na Państwa dalszą pomoc – przekazuje Maria Ślusarz.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc