Ręczna. Wyjazdowa wygrana MOSiR w Przeworsku

-

Występujący w 2. lidze zespół bocheńskich piłkarzy ręcznych zwyciężył w sobotę na wyjeździe w Przeworsku, pokonując miejscowy zespół SPR Orzeł różnicą 6 bramek. Najwięcej trafień dla MOSiRu zdobyli Wojciech Dziedzic i Filip Pach (po 7).

W pierwszej połowie bochnianie gonili wynik, zmuszeni ciągle redukować 2-3 bramkową stratę. Dwie minuty przed przerwą zdołali jednak doprowadzić do remisu, a ostatecznie do szatni schodzili z 1 oczkiem zaliczki.

W drugiej części gry zespół MOSiRu kontrolował już przebieg wydarzeń na parkiecie i stopniowo powiększał przewagę (nawet do 9 bramek). Ostatecznie podopieczni Ryszarda Tabora wygrali różnicą 6 trafień.

SPR Orzeł Przeworsk – MOSiR Bochnia 31:37 (16:17)

Punkty dla Przeworska: Czapka 5, Kuras 3, Pilek 1, Litwińczuk 6, Gancarz 2, Radwański 2, Kowalski 1, Kozdroń 1, Świerk 6.

Punkty dla Bochni: Gabiga 3, Grzesik 6, Pach 7, Dobrzański 6, Janas 4, Kondela 3, Jakubowski 1, Dziedzic 7.