Bochnia. Zamaskowani bandyci napadli rodzinę. Ojciec przewieziony do szpitala, synowie trafią… do więzienia

-

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 23:00 przy ul. Na Buczków. Policja została zaalarmowana o tym, że kilku zamaskowanych mężczyzn pobiło mieszkańców jednego z mieszkań.

Funkcjonariusze, którzy szybko zjawili się na miejscu, zastali wyważone drzwi do mieszkania. Napastników nie było, zdążyli uciec. Jeden z pobitych mężczyzn – ojciec rodziny – trafił do szpitala z uwagi na złamania kości nogi.

Policja wszczęła dochodzenie w tej sprawie pod kątem pobicia i spowodowania uszkodzenia ciała. Tymczasem już wczoraj zatrzymano… dwóch napadniętych mężczyzn (synów tego, który trafił do szpitala – w wieku 19 i 21 lat).

– Zostali zatrzymani ponieważ obaj byli poszukiwani przez sąd z uwagi na niestawienie się do odbycia kary pozbawienia wolnościwyjaśnia w rozmowie z Bochnianin.pl podkom. Łukasz Ostręga, rzecznik prasowy bocheńskiej policji.

Mężczyźni na razie przebywają w pomieszczeniach dla osadzonych w komendzie powiatowej, skąd zostaną odebrani przez konwój i przetransportowani do zakładu karnego.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

marzec, 2023