R e k l a m a

Łapczyca. Podpisano umowę na II etap budowy hali sportowej

-

Blisko 8 mln zł będzie kosztował drugi etap budowy hali sportowej w Łapczycy. Obiekt będzie gotowy do użytku już w najbliższe wakacje.

W ubiegłym tygodniu została zawarta umowa z wyłonionym w przetargu wykonawcą (oferty złożyło 7 podmiotów) – firmą „MATEO” z Tarnowa. To przedsiębiorstwo od sierpnia zeszłego roku realizuje pierwszy etap inwestycji.

Wartość umowy to 7,99 mln zł. Termin wykonania: 31 lipca 2020 r.

Co obejmuje II etap budowy?

1. Roboty wykończeniowe: ścianki działowe, tynki zewnętrzne i wewnętrzne, sufity, podłoża i posadzki (podłoga na gruncie, podłoga sali sportowej, strop międzykondygnacyjny, malowanie, elementy stolarki i ślusarki, wykładziny ścian, wyposażenie

2. Roboty instalacyjne i sieci w zakresie: przyłącze gazowe i elektroenergetyczne, instalacje zewnętrzne i wewnętrzne: elektryczne, wodociągowe, kanalizacji sanitarnej, instalacja zewnętrzna kanalizacji deszczowej, instalacja gazowa i centralnego ogrzewania, instalacja wody lodowej, instalacja wentylacji mechanicznej, instalacja okablowania strukturalnego, instalacja sygnalizacji alarmowej pożaru, instalacja przyzywowa w łazienkach, instalacja monitoringu CCTV IP, instalacja sygnalizacja włamania i napadu, instalacja detekcji metanu.

3. Zagospodarowanie terenu w zakresie: przebudowa zjazdu, chodnika, miejsca postojowe, mury oporowe, schody, winda

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

luty, 2024