R e k l a m a

Finał kampanii „Przemoc boli – pomóż mi – zareaguj”

-

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bochni w ramach Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy razem z bocheńskimi szkołami podstawowymi i policją przeprowadził kampanię informacyjną, której celem było pogłębienie świadomości młodzieży na temat przemocy oraz uwrażliwianie i reagowanie na krzywdę innych. Później ogłoszono konkurs na pracę plastyczną pod hasłem: „PRZEMOC BOLI – POMÓŻ MI – ZAREAGUJ”.

W spotkaniach uczestniczyło łącznie 957 uczniów z klas od VI do VIII ze wszystkich szkół podstawowych a do konkursu przystąpiło 115 młodych ludzi. Autorzy czterech najlepszych prac otrzymali wartościowe nagrody – karty podarunkowe do realizacji w markowym sklepie sportowym, a wyróżnieni autorzy – nagrody rzeczowe. Łączna wartość nagród ufundowanych przez życzliwe osoby prywatne i firmy to kwota 1907 zł.

Nagrodzone pierwszymi miejscami prace zostaną powielone w formie plakatów, ulotek i rozpowszechnione na terenie Bochni. Wszyscy uczniowie biorący udziału w konkursie otrzymali dyplomy.

Laureaci konkursu:

1. Marlena Morelewska – PSP nr 4 w Bochni
1. Karolina Winiarska – PSP nr 2 w Bochni
2. Kinga Noskowicz – PSP nr 7 w Bochni
3. Agata Płaczek – PSP nr 5 w Bochni

Wyróżnienia:

  • Jakub Ćwik – PSP nr 2 w Bochni
  • Oliwia Mroczek – PSP nr 5 w Bochni
  • Marcelina Kołacz – PSP nr 4 w Bochni
  • Julia Augustynek – PSP nr 2 w Bochni
  • Amelia Staśko PSP – nr 1 w Bochni
  • Amelia Rudnik PSP – nr 1 w Bochni

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom kampanii i tym, którzy wsparli organizację projektu, a w szczególności: Supermarket COLD-LUX, Marta Szarek-Michalak, RMP Meble z pomysłem – Studio projektowe, AIFO GROUP, Mała Czarna Bistro, Ladies Time, FPUH Rystal, Biochem Michalik Spółka Jawna, Drukarnia Profit Media.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia