R e k l a m a

Borzęcin. Dzieci płakały. Co z matką? Policjanci wyważyli drzwi

-

Mieszkanka gminy Borzęcin zwróciła się o pomoc do policjantów martwiąc się o swoją córkę – nie było z nią kontaktu od kilku godzin, a z jej mieszkania słychać było jedynie płacz dzieci. Policjanci nie tracąc czasu wyważyli drzwi i znaleźli nieprzytomną kobietę w łazience.

Zdarzenie miało miejsce w miniony wtorek, 29 października. Po godzinie 12.00 policjanci z Posterunku Policji w Szczurowej odebrali telefon od zaniepokojonej mieszkanki gminy Borzęcin, która od rana nie mogła skontaktować się ze swoją 35-letnią córką. Kobieta była przekonana, że musiało się coś złego wydarzyć. Relacjonowała, że pukała do drzwi mieszkania córki jednak nikt nie reagował, a ze środka słychać było jedynie płacz dzieci.

Mundurowi nie tracąc czasu zjawili się pod wskazanym adresem. Próby nawiązania kontaktu z 35-latką okazały się bezskuteczne. Mając na uwadze informacje o jej stanie zdrowia przekazane przez matkę oraz to, że w mieszkaniu znajdowało się dwoje małych dzieci, w tym jedno niemowlę, policjanci sforsowali drzwi wejściowe.

Po wejściu do środka w łazience na podłodze znaleźli nieprzytomną kobietę, która po chwili się ocknęła. Kobieta była bardzo słaba i zdezorientowana. Na miejsce od razu wezwano karetkę pogotowia. Jej załoga zajęła się 35-latką a policjanci dziećmi, które następnie przekazali pod opiekę babci.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia