R e k l a m a

W poniedziałek Wspólne Bochnian Śpiewanie „Na patriotyczną nutę”

-

W program bocheńskich obchodów Narodowego Święta Niepodległości już na stałe wpisało się „Wspólne Bochnian Śpiewanie”. Wydarzenie to organizowane jest od kilkunastu lat przez Wydział Promocji i Rozwoju Miasta we współpracy z dyrekcją Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni.

Tradycyjnie już, wspólne śpiewanie poprzedzi krótki występ: Chóru Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni pod dyr. Moniki Gruszowskiej oraz Bocheńskiego Chóru Kameralnego „Salt Singers” pod dyr. Macieja Kozłowskiego.

Na wszystkich uczestników czekają już przygotowane przez Wydział Promocji i Rozwoju Miasta śpiewniki z tekstami pieśni. Po ich kartach, jak co roku prowadzić będzie Małgorzata Czekotowska, zaś o oprawę muzyczną zadba Maria Manikowska.

Każdorazowo bocheński śpiewnik zawiera nowe teksty pieśni, których uczestnicy bardzo chętnie się uczą podczas wspólnego śpiewania.

Organizatorzy zapraszają na tradycyjne, patriotyczne bocheńskie śpiewanie, które odbędzie się 11 listopada o godzinie 16:00 w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc