R e k l a m a

Wysokie zwycięstwo BKS w Pucharze Polski nad Czarnymi Kobyle

-

W sobotę 30 listopada BKS Bochnia rozegrał swój ostatni mecz w rundzie jesiennej. W ramach rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu podokręgu bochnianie grali w Kobylu z miejscowymi Czarnymi, czyli beniaminkiem A klasy.

Całe spotkanie miało bardzo jednostronny przebieg. Strzelanie rozpoczął już w 4 minucie Jarosław Ulas, wykorzystując rzut karny. Na 2:0 w 29 minucie podwyższył Ernest Świętek.

W drugiej połowie rozwiązał się worek z bramkami. Szczególnie skuteczny był wprowadzony w przerwie Mirosław Tabor, który mecz zakończył mecz z dwoma trafieniami na koncie: pierwszą strzelił po finezyjnym strzale z dystansu w 47 minucie, a drugą po ładnej akcji drużynowej w 82 minucie. Swoje trafienia dołożyli także Paweł Matras, Dawid Burek i Bartłomiej Chlebek.

Bocheński ostatecznie wygrał 7:0.

To spotkanie zakończyło udaną rundę jesienną. Teraz piłkarze BKSu udają się na zasłużony wypoczynek z wyjątkiem graczy, którzy będą przygotowywać się do turnieju finałowego Mistrzostw Polski w kategorii u – 20, które odbędą się pod koniec grudnia w Tychach. A jeśli chodzi o Puchar Polski, to następnym rywalem bochnian będzie Błyskawica Proszówki.

Skład BKS: Damian Szydłowski – Tomasz Rachwalski, Bartłomiej Chlebek, Daniel Bukowiec, Andrej Archipow (Jakub Pasiut), Dominik Juszczak (Mirosław Tabor), Kacper Musiał (Dawid Burek), Ernest Świętek, Jarosław Ulas, Wiktor Nagrodzki, Paweł Matras

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia