R e k l a m a

Małopolska. Józef Leśniak został nowym wicewojewodą

-

Premier Mateusz Morawiecki powołał dziś na stanowisko II wicewojewody małopolskiego Józefa Leśniaka, byłego posła PiS z Limanowej. Jako ciekawostkę możemy podać, że prywatnie to brat zasiadającego w radzie powiatu bocheńskiego Pawła Leśniaka (klub PiS).

Józef Leśniak był posłem w poprzedniej kadencji Sejmu (w październiku nie udało mu się ponownie zdobyć mandatu) – pracował m.in. w Komisji Spraw Zagranicznych (był jej wiceprzewodniczącym) oraz Komisji Finansów Publicznych. Był również członkiem Delegacji Parlamentarnej RP do Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy.

Na swojej stronie internetowej pisze o sobie: – Przez wiele lat pracowałem w dużych międzynarodowych firmach w obszarze rozwoju oraz zarządzania jako reprezentant kadry kierowniczej, kolejno: średniego i wyższego szczebla. Posiadam również doświadczenia m.in. we francuskiej firmie konsultingowej w zakresie doradztwa strategicznego oraz wsparcia przedsiębiorstw w ekspansji na rynkach zagranicznych i w Polsce, co pozwoliło mi dogłębnie poznać specyfikę promowania inwestycji, pozyskiwania partnerów handlowych oraz procesów inwestycyjnych. Brałem czynny udział w nawiązywaniu kontaktów handlowych, tworzeniu i koordynowaniu aliansów strategicznych, licznych negocjacjach, badaniach rynku oraz współpracowałem z zagranicznymi izbami handlowymi w Polsce i we Francji.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc