R e k l a m a

Nietypowe odwiedziny. Przedszkolaki zwiedzały starostwo

-

Grupa przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 5 w Bochni odwiedziła starostę bocheńskiego Adama Kortę i zwiedziła siedzibę Starostwa Powiatowego.

Dzieci rozgościły się w sali narad, w której odbywają się sesje rady powiatu, zwiedziły wydział komunikacji, dziennik podawczy, serwerownię i centralę. W wydziale komunikacji sześciolatki posłuchały m.in. o rodzajach i kolorach tablic rejestracyjnych. Starosta zaprosił maluchy do swojego gabinetu, wcześniej przedstawiając krótką animowaną prezentację, podczas której opowiadał o swojej pracy i udzielał odpowiedzi na dociekliwe pytania przedszkolaków.

Grupa sześciolatków obdarowała starostę własnoręcznie robionym plakatem przedstawiającym logo powiatu bocheńskiego. To piękna kompozycja z wydzieranek z pewnością zawiśnie w starostwie. Również Starosta podarował dzieciom drobne upominki.

Po wyjściu z gabinetu dzieci ponownie udały się do sali narad, gdzie każdy chciał się sfotografować za stołem prezydialnym w insygniach władzy przewodniczącej rady powiatu. Przedszkolaki śpiewem i uśmiechem podziękowały wszystkim za wizytę, na zakończenie której otrzymały odblaski.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc