R e k l a m a

Tlenoterapia już w Bochni! Jak skorzystać?

W Bochni rozpoczął funkcjonowanie gabinet, który oferuje korzystanie ze specjalnej komory przeznaczonej do tlenoterapii hiperbarycznej. „Leczenie tlenem” stosuje się coraz powszechniej nie tylko przy różnorodnych schorzeniach, ale także w profilaktyce zdrowotnej.

Co to jest tlenoterapia?

Tlenoterapia hiperbaryczna jest jedną z najbardziej efektywnych metod dostarczania tlenu do wszystkich komórek ciała. Wykorzystując ciśnienie wyższe niż atmosferyczne jest w stanie dotrzeć tam, gdzie w normalnych warunkach tlen nie ma szans się dostać, a więc do miejsc źle ukrwionych, np.: ran czy ognisk udarowych. Tlen przenika nie tylko do czerwonych krwinek, jego stężenie zwiększa się także w osoczu, układzie limfatycznym i płynie mózgowo-rdzeniowym. Hiperbaryczna terapia tlenowa jest bezinwazyjną i bezbolesną metodą poprawiania zdrowia.

Korzyści z leczenia tlenem

Terapia hiperbaryczna czystym tlenem oczyszcza z toksyn i metali ciężkich, które przyczyniają się do powstawania komórek rakowych, jest więc również uważana za skuteczną profilaktykę nowotworową.

Regularnie stosowana poprawia przepływ krwi w mózgu, dzięki czemu pacjenci wykazują większe zdolności zapamiętywania i koncentracji. Przynosi także korzyści w leczeniu stresu, przewlekłego zmęczenia, napięcia psychicznego, spadku nastroju oraz niweluje silne bóle migrenowe.

Tlenoterapia hiperbaryczna jest bardzo często stosowana przez sportowców. Korzystają z niej zarówno zawodowcy, jak również osoby uprawiające sport mniej wyczynowo. Zabiegi w komorze hiperbarycznej gwarantują szybszą regenerację po ciężkim, wysiłkowym treningu, redukują deficyt tlenowy i pozwalają szybciej wrócić do formy po ewentualnej kontuzji.

Tlenoterapia w Bochni

Zapraszamy Państwa do naszego gabinetu gdzie oferujemy zabiegi w siedzącej komorze dwuosobowej. Na terapię umówić można się osobiście, telefonicznie pod nr 730-000-917 lub na naszej stronie internetowej.

Przyjdź i poznaj już dziś nieograniczone możliwości zastosowania tlenoterapii!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 – 20:30 (przerwa 16:00-17:30) oraz w soboty w godzinach 08:00-14:00.

GABINET TLENOTERAPII HIPERBARYCZNEJ
ul. Proszowska 1 – CH SANIT
32-700 Bochnia
[email protected]

Zapraszamy na naszą stronę oraz FB

Najnowsze materiały Partnerów