R e k l a m a

Biała23 Office oficjalnie otwarte. To pierwsze takie miejsce w Bochni – ZDJĘCIA

-

W środę w kamienicy przy ul. Białej 23 oficjalnie otwarto pierwszą w Bochni profesjonalną przestrzeń coworkingową. To miejsce, gdzie można pracować, zorganizować szkolenie lub spotkanie dla nawet 100 osób z możliwością różnorodnej aranżacji miejsc.

Głównym punktem środowego otwarcia była prezentacja Agnieszki Dziaduś i Barbary Kuśnierz z Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego na temat możliwości pozyskiwania środków na podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników.

W przestrzeni coworkingowej Biała23 Office jest kilkanaście miejsc pracy. Do dyspozycji jest szybki internet, multimedia, drukarki, skanery.

Bochnia ma coraz więcej osób pracujących zdalnie. Część osób pracuje dla firm z Krakowa, część dla firm z innych miast, a także z innych krajów. Czasami potrzebują takiego miejsca, żeby przyjść, popracować, porozmawiać z innymi osobami, bo nie zawsze praca w zaciszu domowym zachwyca – powiedziała Sylwia Pachota-Rura, która zarządza Biała23 Office.

Do dyspozycji jest 6 sal konferencyjnych (od kilku do 100 osób), profesjonalny sprzęt do prezentacji, dostęp do internetu (światłowód), laptopy dla uczestników szkoleń, miejsce do wypoczynku. Ponadto dolny poziom dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Możliwa jest także obsługa cateringowa.

Ceny za wynajem sal wynoszą od 15 zł do 55 zł za godzinę (w zależności od wielkości sali), a coworking kosztuje 10 zł za godzinę (wszystkie ceny netto). Przy dłuższej współpracy możliwe są rabaty, a pierwszy dzień jest darmowy.

Rezerwacje możliwe są na facebookowym profilu (link TUTAJ), e-mailowo ([email protected]) lub telefonicznie (510 157 632).

Oprócz wynajmu sal i miejsc do pracy Biała23 Office planuje przynajmniej raz w miesiącu otwarte spotkania na różne tematy (np. szkolenie z WordPressa, spotkania artystyczne).

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc