R e k l a m a

Bocheńskie Spotkanie Wigilijne przed szybem Sutoris – ZDJĘCIA, WIDEO

-

W niedzielę przed szybem Sutoris przy ul. Solnej odbyło się Bocheńskie Spotkanie Wigilijne, które było okazją do złożenia świątecznych życzeń przez burmistrza Bochni, podzielenia się opłatkiem z mieszkańcami oraz zabrania do domu sianka i gałęzi choinkowych.

W programie imprezy nie zabrakło występów wokalno-artystycznych i tanecznych przygotowanych przez MCDiM „Ochronka”, Szkoły Podstawowe Nr 1, 2 i 4, Miejskie Przedszkole Nr 1, Grupę „Młode Talenty” oraz Szkołę Tańca „Dance & Fitness House”. Mieszkańcy Bochni mogli również obejrzeć jasełka przygotowane przez podopiecznych „Ochronki” oraz dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 1.

Jednym z punktów programu była Świąteczna Loteria Charytatywna. Każdy spośród 870 losów kosztujących 10 zł wygrywał, a dla kilkudziesięciu szczęśliwców przygotowano cenne nagrody główne (m.in. sprzęt AGD, który ufundowali liczni sponsorzy).

Całkowity dochód z loterii i kiermaszu ozdób bożonarodzeniowych, przygotowanego przez Miejskie Centrum Dzieci i Młodzieży „Ochronka” w Bochni zostanie przeznaczony na pomoc dla kilkunastomiesięcznego Oliwiera Basińskiego, podopiecznego Fundacji Auxillium, który poza padaczką ma chorobę metaboliczną, prawdopodobnie jako jedyny w Polsce…

Bocheńskie Spotkanie Wigilijne połączone ze Świąteczną Loterią Charytatywną przygotowało Stowarzyszenie Ochronka Dom-Serce-Ludzie przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Bochni, zaangażowaniu Miejskiego Centrum Dzieci i Młodzieży „Ochronka” oraz partnerów i sponsorów.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia