R e k l a m a

Teatr Baczków i Moralność Pani Dulskiej – ZDJĘCIA

-

W piątek na deskach sceny Oratorium Św. Kingi w Bochni amatorska grupa „Teatr Baczków” wystawiła spektakl „Moralność Pani Dulskiej”. Warto się wybrać, kolejne spektakle jeszcze dzisiaj i jutro o godz. 18:00! Bilety: www.baczkow.com lub telefonicznie pod nr tel.: 796 945 175.

„Teatr Baczków” to amatorska grupa teatralna, założona w styczniu 2018 r. przez grupę osób nieposiadającą żadnego doświadczenia w produkcji, choreografii, aktorstwie czy zakulisowej organizacji. Reżyserem oraz dyrektorem artystycznym, działającym dla Teatru Baczków jest Alan Bicker, korzystający ze wsparcia zagranicznych przyjaciół z branży filmowej, m. in. takich jak Tom Murray, który jest wziętym i znamienitym angielskim scenografem.

“Teatr Baczków” po raz pierwszy zadebiutował na deskach Oratorium końcem sierpnia 2018 r. Wówczas to, wystawiając spektakle według Alana Bickera pt. „Kamienie”, zebrał owacje na stojąco. Sam reżyser obiecał zaś, że Teatr Baczków zaskoczy jeszcze wszystkich i wcale nie zamierza próżnować.

„Moralność Pani Dulskiej” napisana w 1906 r., zostanie wystawiona w zupełnie innej odsłonie, opratej na kompromisie pomiędzy trzeźwym spojrzeniem osoby z zewnątrz (Alana Bicker’a), a nami- Polakami, którzy czują, że temat zamiatania brudów pod dywan jest wciąż aktualny i trafny nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc