Futsal. BSF po zaciętym spotkaniu odpadł z Pucharu Polski

-

Nasz zespół nie będzie miło wspominał wyjazdu na mecz Pucharu Polski do Lublina, ponieważ po zaciętym spotkaniu minimalnie lepsi okazali się miejscowi i to oni awansowali do 1/16 finału.

Trener Marcin Waniczek nie mógł w tym spotkaniu skorzystać z usług m.in. leczącego uraz Piotra Matrasa, co z pewnością odbiło się na jakości gry zespołu. Już w 3. minucie prowadzenie objęli gospodarze, a na listę strzelców wpisał się grający trener „Dzików”, Konrad Tarkowski. Na to trafienie odpowiedział jednak Bartosz Baran, dla którego był to premierowy gol w oficjalnym meczu bocheńskiej drużyny.

Niestety później lepiej radzili sobie gospodarze. Jeszcze przed przerwą Jakuba Smolenia dwukrotnie pokonał Jakub Wankiewicz. Tuż przed końcem pierwszej części gry stratę zdołał jeszcze zmniejszyć Mateusz Krzymiński.

Po zmianie stron BSF poszedł za ciosem, a do wyrównania doprowadził Konrad Łękawa. Wynik 3-3 utrzymał się przez około 10 minut, ale później znów to „Akademicy” zdobyli gola. Trafienie zanotował Tomasz Sekrecki. Bocheńska drużyna doprowadziła jednak do wyrównania po raz trzeci. Gola zdobył Krystian Lewicki.

Niestety ostatnie słowo należało do gospodarzy, którzy wykorzystali okres gry z wycofanym bramkarzem i zdobyli gola na 5-4. Hat-tricka skompletował Jakub Wankiewicz. Nasza drużyna nie zdołała już odrobić strat i to AZS UMCS zagra w 1/16 finału Pucharu Polski.

AZS UMCS Lublin 5-4 (3-2) BSF ABJ Bochnia

Konrad Tarkowski 3′, Jakub Wankiewicz 12′, 14′, 39′, Tomasz Sekrecki 32′ – Bartosz Baran 11′, Mateusz Krzymiński 20′, Krystian Lewicki 36′

AZS UMCS: Paweł Furtak, Przemysław Hajkowski – Damian Stelmaszuk, Marcin Ostrowski, Tomasz Ławicki, Łukasz Mietlicki, Grzegorz Fularski, Jakub Wankiewicz, Tomasz Wnuk, Konrad Tarkowski, Tomasz Sekrecki, Krystian Michalak, Tomasz Godyński,

BSF ABJ: Jakub Smoleń, Krystian Jaszczyński – Jakub Maślak, Kamil Rynduch, Mateusz Matlęga, Maciej Wołoszyn, Konrad Łękawa, Mateusz Krzymiński, Krystian Lewicki, Bartosz Baran, Jakub Burkowicz.

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

maj, 2022

X