Za tydzień Koncert Noworoczny. W Bochni wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”

-

Jeszcze tylko nieco ponad tydzień do tegorocznego Koncertu Noworocznego w Bochni. Jak już informowaliśmy 26 stycznia w hali widowiskowo-sportowej wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny. Bilety na to wydarzenie są jeszcze dostępne.

O godz. 18.00 zatańczy, zaśpiewa i zagra łącznie ponad 120 artystów. Chór, orkiestra i balet przedstawią tańce z wszystkich regionów Polski (I część) oraz utwory musicalowe, operetkowe i piosenki filmowe (II część).

W przerwie koncertu organizator – Miejski Dom Kultury w Bochni – zaprosi tradycyjnie na lampkę szampana, a Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Chorych „Hospicjum” im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Bochni będzie kwestował na rzecz swoich pacjentów.

Bochnianie zobaczą na żywo i w najlepszym wykonaniu tradycyjne polskie tańce. Mnogość strojów i odmienność tańców z różnych regionów Polski uzmysłowi jak różnorodna i bogata jest nasza kultura i polskie tradycje.

W drugiej części koncertu artyści „Śląska” przeniosą widownię w świat najsłynniejszych oper, operetek i musicali wykonując najbardziej znane i lubiane arie i piosenki filmowe.

Bilety można nabyć w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury i w kasie kina Regis (120 zł indywidualne, 100 zł zbiorowe). Szczegółowych informacji udziela sekretariat MDK – tel. 14 611 69 35.

PODOBNE ARTYKUŁY

R e k l a m a

NAJNOWSZE

Rzecznik KEP: nie jest możliwa spowiedź on-line lub przez telefon

Nie jest możliwa spowiedź przez telefon lub internet. Księża biskupi przypominają, że – zgodnie z dokumentem Papieskiej Rady ds. Środków Społecznego Przekazu...

„ZUS jest gotowy do realizowania tarczy antykryzysowej”

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest gotowy do realizowania tzw. tarczy antykryzysowej. - Wnioski przedsiębiorców, którzy ponieśli straty w związku z epidemią koronawirusa będą...

Koronawirus w Małopolsce. Liczba zakażeń przekroczyła 100

W sobotę rano służby wojewody małopolskiego poinformowały o kolejnych aż 12 nowych przypadkach potwierdzonych laboratoryjnie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

GIS ostrzega przed ofertami „antywirusowych” produktów, m.in. suplementów diety

W przestrzeni publicznej, w szczególności w internecie pojawia się coraz więcej ofert produktów, m.in. suplementów diety, reklamowanych jako mające właściwości przeciwwirusowe i...

Bochnia. „GK”: Uchwała śmieciowa zgodna z prawem, ale szef RIO ma wątpliwości co do ugody z konsorcjum

Jak podaje „Gazeta Krakowska”, Regionalna Izba Obrachunkowa w Krakowie stwierdziła, że uchwała w sprawie nowych stawek za odbiór odpadów komunalnych w Bochni...

Artykuły promocyjne

Galeria RONDO. Nowe godziny otwarcia

Od 1 marca bocheńska Galeria RONDO czynna jest o godzinę dłużej. To odpowiedź na prośby klientów, którzy...

Ogłoszenia

PRACA: Mechanik samochodowy, elektromechanik

Firma AUTO SERWIS Andrzej Budyś (Brzeźnica 139) zatrudni pracowników na stanowisko: Mechanik, elektromechanik

CO? GDZIE? KIEDY?

marzec, 2020

21,043FaniLubię
738ObserwującyObserwuj
526SubskrybującySubskrybuj
X