R e k l a m a

Za tydzień Koncert Noworoczny. W Bochni wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”

-

Jeszcze tylko nieco ponad tydzień do tegorocznego Koncertu Noworocznego w Bochni. Jak już informowaliśmy 26 stycznia w hali widowiskowo-sportowej wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny. Bilety na to wydarzenie są jeszcze dostępne.

O godz. 18.00 zatańczy, zaśpiewa i zagra łącznie ponad 120 artystów. Chór, orkiestra i balet przedstawią tańce z wszystkich regionów Polski (I część) oraz utwory musicalowe, operetkowe i piosenki filmowe (II część).

W przerwie koncertu organizator – Miejski Dom Kultury w Bochni – zaprosi tradycyjnie na lampkę szampana, a Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Chorych „Hospicjum” im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Bochni będzie kwestował na rzecz swoich pacjentów.

Bochnianie zobaczą na żywo i w najlepszym wykonaniu tradycyjne polskie tańce. Mnogość strojów i odmienność tańców z różnych regionów Polski uzmysłowi jak różnorodna i bogata jest nasza kultura i polskie tradycje.

W drugiej części koncertu artyści „Śląska” przeniosą widownię w świat najsłynniejszych oper, operetek i musicali wykonując najbardziej znane i lubiane arie i piosenki filmowe.

Bilety można nabyć w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury i w kasie kina Regis (120 zł indywidualne, 100 zł zbiorowe). Szczegółowych informacji udziela sekretariat MDK – tel. 14 611 69 35.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia