Marcin Kusiak w drużynie ASICS Frontrunner Polska!

-

40-letni Marcin Kusiak, znany głównie z założenia, prowadzenia oraz działalności grupy biegowej Creative Bochnia Biega Team – Dziki na Stadionie, został wybrany do prestiżowej grupy ASICS Frontrunner Polska i będzie ambasadorem tego ruchu promowanego przez bardzo znaną markę sportową.

W niedzielę podano nazwiska osób, które dołączą do ASICS FrontRunner w 30 krajach świata (aplikacje wypełniło ponad 35 tys. kandydatów). W tej grupie znalazło się 10 osób, które zasilą polską drużynę wśród nich jest Marcin Kusiak z Bochni.

Marcin tak przedstawia się nowym znajomym na profilu Asics:

„Od 10 lat mąż, od 7 tata, a od 4 lat pseudoTrener Bocheńskiej grupy „Creative Bochnia Biega Team” – jeśli konie kraść, góry przenosić, pomagać innym – to tylko z Nimi. Biegam od 5 lat. Najlepiej czuję się na dystansach długich – maratony półmaratony, ironman’y i popularnie zwane połówki ironman’a. Na co dzień zajmuję się prowadzeniem firmy handlowej.”

„ASICS Frontrunner to grupa ludzi z różnych środowisk, którzy mają różne figury i rozmiary. Jesteśmy młodzi i starsi, jesteśmy amatorami i profesjonalistami, od trenerów fitness po ekspertów sportowych, biegamy po ulicach i szlakach. To połączenie tych wszystkich rzeczy sprawia, że nasza społeczność jest tak silna, pełna życia i jest tak wyjątkowa. Od momentu rozpoczęcia działalności w 2010 r. rozwinęliśmy się w globalną społeczność z członkami w ponad 30 krajach. Dzięki połączeniu ponad 700 ambasadorów w jednym zespole, jesteśmy bardziej niż gotowi, by zdobyć 2020 rok i sprawić, że poruszy się świat!”

Warto przypomnieć, że od 4 lat w zespole Asics Frontrunner Polska biega Beata „Gazela” Popadiak z podbocheńskiej Jodłówki. Reprezentowanie barw sportowej marki otworzyło jej możliwości startów w imprezach biegowych w różnych częściach świata. Mało tego! Od półtora roku „Gazela” pracuje w marketingu Asics (z siedzibą w Holandii) koordynując projekty na Europę Środkową i Afrykę.

Poniżej Beata z medalem na mecie maratonu w hiszpańskiej Walencji, na trasie biegu w Austrii oraz świętująca zakończenie sezonu na Biegu Niepodległości w Polsce.

PODOBNE ARTYKUŁY

R e k l a m a

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

CO? GDZIE? KIEDY?

styczeń, 2021

23,481FaniLubię
882ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj
X