R e k l a m a

Michał Wiśniewski wystąpi z koncertem akustycznym w Brzesku

-

W sobotę 23 marca w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego odbędzie się koncert Michała Wiśniewskiego „Akustycznie – A NIECH GADAJĄ – MICHAŁ WIŚNIEWSKI 30 LAT NA SCENIE”. Początek o godz. 18:00.

Największe przeboje Michała Wiśniewskiego i zespołu Ich Troje w wersjach akustycznych na żywo. Piano, bas, giatara i instrumenty perkusyjne. Tak blisko i tak klimatycznie nigdy jeszcze nie występował. „A Niech Gadają” to osobisty komentarz artysty do tej długiej przebytej drogi w życiu zawodowym jak i prywatnym. Dużo muzyki, wiele komentarzy do otaczającej go rzeczywistości. Gratka nie tylko dla fanów.

Organizator koncertu nie odwołuje imprez nawet przy słabej frekwencji. Gwarancja odbycia się imprezy wynosi 100%.

Ceny biletów ECONOMY zależą od czasu w którym są sprzedawane. Czym bliżej koncertu tym droższe. Warto nabywać je jak najszybciej. Bilety BUSINESS to bilety MEET & GREET (Spotkaj i Pozdrów) upoważniają do wspólnego zdjęcia po koncercie i pamiątkowej pocztówki z autografem artysty. Bilety FIRST CLASS to bilety sponsorskie, których nabywcy będą mogli wziąć udział w próbie zespołu przed koncertem, otrzymają najnowszą płytę CD z dedykacją Michała, będą mogli wejść na zaplecze zespołu i dostaną miejsca w pierwszym rzędzie…

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia