Mirosław Strach został szefem policji w Wieliczce

-

Nadkom. Mirosław Strach, który przez wiele lat służył m.in. w bocheńskiej policji, a w latach 2014-17 był tu I zastępcą komendanta powiatowego, objął w piątek dowództwo jednostki w Wieliczce.

W 2017 roku Mirosław Strach odszedł z Bochni obejmując kierownictwo w komendzie powiatowej w Dąbrowie Tarnowskiej. Teraz komendant wojewódzki powierzył mu pełnienie obowiązków szefa policji w Wieliczce.

Przebieg służby:

20.08.1995r. – aplikant PPPiP KP I w Katowicach,
01.05.1997r. – policjant DPI KP w Czchowie, KPP w Brzesku,
01.07.2000r. – policjant Sekcji Ruchu Drogowego KPP w Brzesku,
01.01.2004r. – referent Sekcji Ruchu Drogowego KPP w Brzesku,
15.03.2004r. – po. detektyw Sekcji Dochodzeniowo-Śledczej KPP w Brzesku,
01.03.2005r. – referent Sekcji Dochodzeniowo-Śledczej KPP w Brzesku,
14.10.2005r. – kurs specjalistyczny w WSPol w Szczytnie,
01.12.2005r. – detektyw Sekcji Dochodzeniowo-Śledczej KPP w Brzesku,
01.07.2007r. – specjalista Sekcji Ruchu Drogowego KPP w Bochni,
23.02.2009r. – szkolenie oficerskie w WSPol w Szczytnie,
01.05.2011r. – specjalista Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KPP w Bochni,
01.10.2012r. – po. Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu,
01.04.2013r. – Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu,
01.03.2014r. – po. Komendant Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu,
15.09.2014r. – Komendant Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu,
20.10.2014r. – I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Bochni,
07.03.2017r. – p.o. Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej,
01.05.2017r. – Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej
22.02.2019r. – Komendant Powiatowy Policji w Wieliczce

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

październik, 2022

X