R e k l a m a

Odwołano aukcję prac uczestników WTZ Proszówki. Będzie nowy termin

-

Tradycyjna, coroczna aukcja prac uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Proszówkach była zaplanowana na 1 kwietnia w II Liceum Ogólnokształcącym w Bochni. Z oczywistych względów wydarzenie zostało odwołane. Nowy termin zostanie wyznaczony tak szybko jak to możliwe.

To zgodna decyzja wszystkich organizatorów oraz osób zaangażowanych w jej organizację i przeprowadzenie, uwzględniająca przewidywane i obecne obostrzenia związane z epidemią koronawirusa – poinformował Edward Firek, kierownik WTZ Proszówki.

Dziękuję wszystkim firmom, instytucjom i osobom prywatnym za deklarowaną pomoc na rzecz osób niepełnosprawnych w tym szczególnym okresie. Kiedy tylko będzie odpowiedni czas to wznowimy przygotowania do przeprowadzenia aukcji – dodał Edward Firek.

Na tegoroczną aukcję przygotowano jak zwykle wiele interesujących dzieł. Część z nich opatrzonych jest podpisami znanych osób, w tym m.in. Olgi Tokarczuk, czy Dawida Kubackiego.

Warsztat Terapii Zajęciowej w Proszówkach funkcjonuje od 1997 roku, a od 1 stycznia 2018 r. swoją działalność kontynuuje przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Osób Specjalnej Troski Amicus Hominis, zapewniając wsparcie rewalidacyjne dla kilkudziesięciu osób niepełnosprawnych.

Podczas codziennych zajęć terapeutycznych podopieczni wykonują prace artystyczne i użytkowe, które z ogromną radością i dumą prezentują społeczności lokalnej podczas corocznie organizowanej aukcji.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc