R e k l a m a

Trwa remont ulicy Konstytucji 3 Maja. Będzie zatoka autobusowa

-

W ramach modernizacji drogi wojewódzkiej nr 965 trwa obecnie m.in. remont fragmentu ul. Konstytucji 3 Maja. Pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Karosek a wiaduktem kolejowym budowana jest zatoka autobusowa.

Prace wykonywane są na zlecenie Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie (ulica Konstytucji 3 Maja jest drogą wojewódzką) i jest to jeden z wielu etapów zadania inwestycyjnego pn. „Rozbudowa DW 965 Zielona – Limanowa”.

Pomiędzy skrzyżowaniem ul. Konstytucji 3 Maja z ul. Karosek a wiaduktem kolejowym budowana jest zatoka autobusowa wraz z peronem przystankowym.

– Roboty w zależności od warunków atmosferycznych w zakresie takiej zatoki trwają 1-2 miesiące – poinformował Dawid Gleń, rzecznik prasowy Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie.

Oprócz tego zadania oraz rozpoczętej niedawno modernizacji fragmentu ul. Wiśnickiej prace związane z rozbudową drogi wojewódzkiej nr 965 będą jeszcze prowadzone na ul. Proszowskiej.

– W ramach prac modernizacyjnych w bieżącym roku planowana jest modernizacja drogi wojewódzkiej 965 ul. Proszowska w miejscowości Bochnia na odc. 050 km 0+040 – odc. 050 km 0+940. W ramach planowanych prac ma zostać wykonana nowa nawierzchnia redukująca hałas. Na chwilę obecną ogłoszone jest postępowanie przetargowe na wyłonienie wykonawcy prac – przekazał Dawid Gleń.

Termin wszystkich robót na DW 965 przewidziany jest do połowy sierpnia br.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc