Duda: liczę, że w ciągu najbliższych dni zaopatrzenie w środki ochrony osobistej będzie się poprawiało

-

Mam nadzieję, że w ciągu najbliższych dni zaopatrzenie w środki ochrony osobistej będzie się poprawiało; uruchamiamy także kolejne możliwości produkcyjne u nas w kraju – mówił prezydent Andrzej Duda po zakończeniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

Prezydent poinformował, że podczas posiedzenia Zespołu rozmawiano m.in. o problemach związanych z zaopatrzeniem w środki ochrony osobistej.

„Mam nadzieję, że w ciągu najbliższych dni to zaopatrzenie będzie się poprawiało. Uruchamiamy także kolejne możliwości produkcyjne u nas w kraju” – powiedział Andrzej Duda.

Jak dodał, podczas spotkania poruszono też temat tarczy antykryzysowej. „To 212 mld zł – ogromna kwota, którą będziemy się starali w sposób mądry rozprowadzić tak, żeby rzeczywiście pomóc pracownikom, przedsiębiorcom, ochronić także polską gospodarkę” – mówił.

Prezydent zwrócił uwagę, że sytuacja „jak wszyscy doskonale wiedzą jest trudna”. „Nie wiadomo jak długo potrwa ten stan, z którym borykamy się obecnie. Należy liczyć się z tym, że zachorowań będzie więcej, bo tak to wygląda w innych miejscach na świecie. My oczywiście robimy wszystko, aby temu zapobiec” – zadeklarował Andrzej Duda. (PAP)

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

CO? GDZIE? KIEDY?

maj, 2021

23,931FaniLubię
900ObserwującyObserwuj
1,190SubskrybującySubskrybuj
X