Szumowski: wiem, że te święta będą inne niż do tej pory

-

Wiem, że te święta będą inne niż do tej pory; dla wielu z państwa oznaczają samotność, dla wielu będą świętami z dala od najbliższych, ale niech one nadal będą świętami nadziei – powiedział w piątek minister zdrowia Łukasz Szumowski na nagraniu z okazji Wielkanocy.

„Z okazji nadchodzących świąt Wielkiej Nocy życzę państwu spokoju, wytrwałości, siły i zdrowia” – powiedział Szumowski w nagraniu opublikowanym na Twitterze.

„Wiem, że te święta będą inne niż do tej pory. Dla wielu z państwa oznaczają samotność, dla wielu będą to święta z dala od najbliższych, ale niech te święta nadal będą świętami nadziei, nadziei nowego życia, na to, że niedługo wrócimy do normalności, do tego, żeby znowu spotykać się z bliskimi” – podkreślił minister.

Zaapelował jednocześnie o wytrwałość. „Wytrwajmy, bądźmy w domach, ale dzwońmy, spotykajmy się wirtualnie z naszymi najbliższymi. Wiem, że to czas trudny, ale jeśli go przeżyjemy głównie duchowo, będzie to czas nadziei” – zaznaczył Szumowski, życząc wszystkiego dobrego.(PAP)

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

marzec, 2023