R e k l a m a

10 tys. darmowych maseczek dla mieszkańców Bochni. Odbiór w magistracie

-

– Urząd Miasta Bochnia, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i chcąc ułatwić dostęp do maseczek, które muszą być obowiązkowo noszone m.in. w miejscach przestrzeni publicznej, informuje że od poniedziałku tj. 20 kwietnia 2020 roku, dostępne będą darmowe maseczki wielokrotnego użytku dla Bochnian – poinformowano w piątek w oficjalnym komunikacie.

Maseczki są wysokiej jakości, można je prać w temperaturze do 95 0C, można prasować.

– Informujemy również, że maseczki pochodzą od naszego rodzimego, bocheńskiego producenta, korzystającego wyłącznie w polskiego łańcucha dostaw, co również jest ważne przy występujących utrudnieniach w prowadzeniu biznesów. Obecnie zakupiono 10 tysięcy, ale maseczek z pewnością nie zabraknie informuje magistrat.

Odbiór osobisty

Magistrat nie zdecydował się na dystrybucję maseczek wśród mieszkańców, tak jak na przykład czynią to niektóre samorządy.

Po darmowe maseczki trzeba się samemu wybrać do urzędu miasta.

– Prosimy mieszkańców, którzy zdecydują się na odbiór maseczek, aby zachowywali wprowadzone zasady bezpieczeństwa, szczególnie dotyczące odległości pomiędzy osobami i nie tworzyli kolejek uczula magistrat.

Maseczki będzie można odbierać od poniedziałku do piątku w godzinach od 800 do 1500, w specjalnie oznakowanym wejściu do Urzędu od. ul. Kazimierza Wielkiego.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia