R e k l a m a

ZUS o śmieciach nad Rabą: To nieaktualne materiały, które przekazaliśmy na makulaturę

-

W czwartek Zakład Ubezpieczeń Społecznych odniósł się do znalezionych we wtorek nad brzegiem Raby śmieci. Jak wyjaśnia, to nieaktualne materiały i broszury informacyjne, które już dawno przekazano na makulaturę.

Przypomnijmy: Czytelnicy Bochnianin.pl alarmowali, że nad brzegiem Raby trafili na porzucone w krzakach śmieci, które okazały się materiałami informacyjnymi Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Były tam także duże ilości zeszłorocznych gazet – najprawdopodobniej prenumerowanych przez ZUS.

Jak już informowaliśmy, sprawą zajmuje się straż miejska, a tuż po otrzymaniu od nas informacji pracownicy ZUS-u posprzątali to miejsce.

Od razu po otrzymaniu od Państwa informacji pojechaliśmy na miejsce i zabezpieczyliśmy druki. Były to nieaktualne materiały i broszury informacyjne, które już dawno przekazaliśmy na makulaturę. Z tego powodu nie jesteśmy w stanie ustalić, co się później stało z tą makulaturą – poinformowała portal Bochnianin.pl Anna Szaniawska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa małopolskiego.

W czwartek sprawdziliśmy – ulotki faktycznie zostały posprzątane.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc