MDK ogłosił kolejny konkurs online. Tym razem: „Moja maska”

-

Po bardzo pozytywnym odzewie na konkurs plastyczny online dotyczący wiosny, Miejski Dom Kultury w Bochni ogłosił kolejny, tym razem na projekt i wykonanie niepowtarzalnej maski ochronnej.

Wszyscy mamy obowiązek ich noszenia w miejscach publicznych. Są czasem niewygodne, utrudniają oddychanie i przeszkadzają, ale rozumiemy, że to konieczność. MDK proponuje nieco odczarować ten trudny temat i potraktować jako pretekst do działań plastycznych z całą rodziną.

Maseczka nie musi być tylko praktyczna i zabezpieczać, może być też małym dziełem plastycznym. Dzieci bardzo lubią zakładać maski, które zamieniają je w kogoś lub coś innego. Można połączyć konieczność z przyjemnością i stworzyć sobie maskę, która będzie wyrażać osobowość, emocje, poprawiać nastrój albo po prostu pasować do reszty ubioru jako jego część. Może też być małym obrazkiem z ulubionymi motywami plastycznymi.

Miejski Dom Kultury w Bochni zachęca do projektowania własnych wzorów masek, które nie muszą spełniać wymogów, dla których je nosimy – niech będą czystą zabawą dla całej rodziny, która nadal spędza dużo czasu razem.

Aby wziąć udział w konkursie należy zaprojektować i wykonać maskę, zrobić sobie w niej zdjęcie i przesłać je (bez pomniejszania i obróbki) wraz z kartą zgłoszeniową na adres e-mailowy [email protected] lub [email protected] do 25 maja 2020 r.

Dokumenty: regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa dostępne są na oficjalnej stronie domu kultury – www.mdk.bochnia.pl.

Nagrodą w konkursie będzie publikacja zdjęć na stronie internetowej MDK, w kolejnym numerze „Kroniki Bocheńskiej” oraz ich wydruków na słupach reklamowych (publikacja będzie opisana imieniem i nazwiskiem autora).

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

marzec, 2023