R e k l a m a

Od poniedziałku duże zmiany organizacji ruchu w centrum Bochni. Ulica Kazimierza Wielkiego częściowo jednokierunkowa! – MAPY

-

Od poniedziałku 4 maja zmiana organizacji ruchu w centrum Bochni związana z prowadzonymi pracami rewitalizacyjnymi. Ul. Kazimierza Wielkiego na wysokości Rynku będzie jednokierunkowa.

Ruch po południowej części Rynku będzie możliwy tylko w kierunku zachodnim, a ruch w drugim kierunku będzie odbywał się m.in. ul. Rzeźnicką (z odwróconym kierunkiem ruchu).

Ze względu na technologię prowadzonych prac konieczne jest wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu, która zakłada zawężenie jezdni od południowej strony rynku – wyjaśnia Andrzej Koprowski z bocheńskiego magistratu.

Zawężenie polegać będzie na połówkowym zamknięciu ulicy i wprowadzenie ruchu w jednym kierunku tj. od ulicy Kościuszki do ulicy Kazimierza Wielkiego. W przeciwnym kierunku ruch będzie prowadzony objazdami z wykorzystaniem ulic Rzeźnickiej, Sądeckiej i Fischera. Na ulicy Rzeźnickiej będzie zmiana kierunku ruchu w stosunku do istniejącej organizacji ruchu. Zasadniczy objazd dla samochodów osobowych realizowany będzie przez ulicę Rzeźnicką, natomiast autobusy pojadą przez ulicę Szewską – wyjaśnił Andrzej Koprowski z bocheńskiego magistratu.

Oznakowanie informacyjne o utrudnieniach w ruchu ma pojawić się w odległości ok. 500 m od obszaru robót na ulicy Kazimierza Wielkiego i na ulicy Trudnej.

Wykonawca ma zapewnić ciągłość ruchu pieszego w obszarach prowadzonych prac.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia