R e k l a m a

Jerzy Polczyk nowym szefem bocheńskiej policji

-

Mł. insp. Jerzy Polczyk, dotychczasowy wiceszef policji w Nowym Sączu, będzie od soboty 2 marca oficjalnie pełnić obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Bochni.

Dziś na uroczystej zbiórce kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Bochni nowy szef jednostki został przedstawiony podwładnym przez zastępcę komendanta małopolskiej policji insp. Roberta Strzeleckiego, który wręczył mu rozkaz o powierzeniu obowiązków.

Mł. insp. Jerzy Polczyk w Policji służy od 1992 r. Jest absolwentem Akademii Świętokrzyskiej oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Służbę rozpoczynał w Oddziałach Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, następnie służył w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, a w latach 2003 – 2004 był Kierownikiem Referatu Patrolowo-Interwencyjnego Sekcji Prewencji Komisariatu Policji Tarnów – Centrum.

W 2004 roku został powołany na stanowisko Zastępcy Naczelnika Sekcji Prewencji Komisariatu Policji Tarnów – Centrum, a w 2007 r. objął stanowisko Naczelnika Sekcji, a później Wydziału Prewencji Komisariatu.

W dniu 16.01.2016 r. objął stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Tuchowie, a w lipcu 2016 r. został Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu.

Od 8.03.2018 – p.o. I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu, a od dnia 11.06.2018 – do dnia 1.03.2019 r. I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia