Ponad 70 tys. zł ze zbiórki funduszy dla bocheńskiego DPS-u

-

Organizatorzy zbiórki funduszy na pomoc dla Domu Pomocy Społecznej w Bochni podsumowali akcję. Udało się zebrać 70 263,14 zł.

Krytyczna sytuacja, która zapanowała w bocheńskim Domu Pomocy Społecznej uruchomiła wielu ludzi dobrej woli – pomoc płynęła z różnych stron. Utworzona w portalu Zrzutka.pl zbiórka funduszy dla placówki była wspierana przez starostwo powiatowe, które koordynowało pomocą dla DPS-u.

Zebrane pieniądze w całości zostały już rozdysponowane. Zakupiono m.in. kombinezony ochronne, fartuchy, maseczki, przyłbice, środki czystości, środki do dezynfekcji, ubrania.

Wiele darów otrzymaliśmy od ludzi dobrej woli. Wszystko stopniowo zawoziliśmy do ośrodka. Dzięki współpracy ze Starostwem Powiatowym w Bochni oraz koordynatorem służb medycznych Sebastianem Lewandowskim na bieżąco otrzymywaliśmy listę rzeczy niezbędnych. Krok po kroku staraliśmy się wykonywać wszystkie zaplanowane zadania i dosłownie stawaliśmy na głowie, żeby dostać najlepszy i najbardziej potrzebny sprzęt – podsumowali organizatorzy zbiórki.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

czerwiec, 2023