R e k l a m a

Kino samochodowe w Brzesku. W sobotę projekcja na Dzień Dziecka

-

Burmistrz Brzeska Tomasz Latocha zaprasza mieszkańców do udziału w plenerowym kinie. Na seans należy przyjechać własnym samochodem. Projekcja filmu planowana jest na sobotę 30 maja 2020 r. od godziny 21.00 na parkingu Placu Targowego.

– Na dobry początek powrotu do „normalnego życia” w tym trudnym dla wszystkich czasie proponujemy wspaniałą animowaną komedię „JASKINIOWIEC”, na którą zapraszamy rodziców wraz z dziećmi – informuje brzeski magistrat.

– Kino plenerowe to jedna z form rozrywki, którą dopuszcza rozporządzenie Rady Ministrów z 16 maja 2020 r., dlatego nasze działania poszły w tym kierunku, aby naszym mieszkańcom zapewnić tę formę rozrywki – wyjaśniają urzędnicy.

Aby uczestniczyć w wydarzeniu należy mieć sprawny radioodbiornik w samochodzie, ponieważ na dużym ekranie będzie tylko obraz, a dźwięk będzie „płynął” z głośników pojazdu. W tym celu będzie trzeba nastroić radio do podanej wcześniej częstotliwości.

Projekcja filmu jest bezpłatna. Wjazd na teren kina będzie od ul. Głowackiego od godziny 20.00 do 20.55. Liczba miejsc jest ograniczona (maks. 80 samochodów), nie będzie prowadzona rezerwacja miejsc.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

grudzień, 2023