Bochnia. Patryk Jaki i Solidarna Polska ostrzegali przed Europą, zachęcając do głosowania na Andrzeja Dudę

-

Politycy Solidarnej Polski zachęcali w sobotę w Bochni do głosowania na kandydata Zjednoczonej Prawicy na prezydenta – walczącego o reelekcję Andrzeja Dudę. Spotkanie odbyło się w dużej sali kina Regis.

– Wybory prezydenckie 2020 to wybór pomiędzy rodziną, a wpływami liberalno-lewicowymi, które idą do nas z zachodniej Europy. My musimy się temu przeciwstawić, musimy bronić rodziny i to pokazujemy jako Zjednoczona Prawica współpracując i przygotowując mądre prawo, przygotowując je spokojnie, przygotowując je merytorycznie – mówił poseł Norbert Kaczmarczyk. – To nie jest tylko i wyłącznie kolejna kampania wyborcza, to jest kampania która spowoduje, w jakim kierunku pójdzie Polska. My musimy wyznaczyć kierunek.

5-letnią kadencję Andrzeja Dudy zachwalał też poseł Piotr Sak. – Szanowni państwo, przed nami czas wyborów, czas decyzji, ale też czas podsumowań. W 2015 roku Andrzej Duda był zwiastunem, jutrzenką dobrej zmiany – zaproponował bardzo odważny program modernizacji Polski i realną zmianę – dla całego szeregu ludzi poza oczywiście grupami przestępczymi i SB-kami. I dzisiaj widzimy, że te wszystkie obietnice zostały zrealizowane – przekonywał.

– Na świecie trwa wojna cywilizacji, Europa się bardzo zmienia, ona się zmienia niemal każdego dnia i warto sobie dzisiaj zadać pytanie, w którym my miejscu jesteśmy – mówił z kolei Patryk Jaki. Europarlamentarzysta przestrzegał przed złem idącym z zachodu: laicyzacją, walką z chrześcijańską kulturą wartości, czy ideologią gender.

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

czerwiec, 2022

X