Mariusz Zając o 500+: „To wszystko są pieniądze, które przypływają od nas do nas”

-

– Pamiętamy jak było mówione: pieniędzy nie ma i nie będzie. Znalazły się pieniądze na 500+. To jest sukces tego rządu, to jest sukces Prawa i Sprawiedliwości, całej Zjednoczonej Prawicy – mówił radny powiatowy Mariusz Zając podczas zorganizowanego w sobotę w Bochni wiecu poparcia dla Andrzeja Dudy.

Działacz PiS zabrał głos by pochwalić społeczne programy realizowane przez Zjednoczoną Prawicę.

– Proszę Państwa, ja sam jestem ojcem dwójki dzieci, nie mogę narzekać na pracę, bo ją mam i mam nadzieję, że w Polsce będzie jak najmniejsze bezrobocie, tak jak to miało miejsce za Prawa i Sprawiedliwości przed koronawirusem. Wyjdziemy obronną ręką także z tego kryzysu – zaczął, by następnie przejść do meritum:

– Chciałem powiedzieć, że to jest nie tylko moja opinia, ale też opinia moich kolegów, przyjaciół, znajomych, ludzi z którymi pracuję. Mówią tak: 500+ pozwala zapłacić za szczepionkę, pozwala zapłacić za pieluchy, mleko i inne rzeczy, które są niezbędne do wychowania tych najmłodszych dzieci, ale również starszych, ponieważ te pieniądze pozwalają płacić za lekcje korekcyjne, za naukę pływania, różne zajęcia dodatkowe, język angielski…

– To wszystko są pieniądze, które przypływają od nas do nas, ponieważ rząd ma te pieniądze dzięki nam wszystkim, czyli nam podatnikom, i te pieniądze są nam dane. Ale proszę państwa są nam dane tylko dlatego, że my jako Zjednoczona Prawica dała te pieniądze. Bo inne rządy tych pieniędzy nie dały i nie dadzą – mówił Mariusz Zając.

– Dlatego dziękujemy za 500+ i mam nadzieję, że ten program będzie utrzymany. A będzie utrzymany jak wygra Andrzej Duda – zakończył radny powiatowy.

Galeria zdjęć ze spotkania – TUTAJ.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

listopad, 2022