R e k l a m a

Akcja „Jedziemy nad Rabę!”. Będzie plaża i leżaki. Uruchomiono zrzutkę, a na sobotę zaplanowano piknik – WIDEO

-

Trwa społeczna akcja przywracania do życia ośrodka TKKF „Raba” w bocheńskich Chodenicach. W miniony weekend przeprowadzono tu kolejne prace porządkowe, a już na jutro (sobota) planowany jest pierwszy piknik. Uruchomiono też zrzutkę na portalu Zrzutka.pl. Całej akcji patronuje Bochnianin.pl.

To miejsce w latach osiemdziesiątych tętniło życiem, dzisiaj niestety świeci pustkami. – Każdy z nas pamięta co oznaczało powiedzenie „Jedziemy nad Rabę” gdy byliśmy dużo młodsi. Chcemy aby nasze dzieci tak samo zapamiętały to powiedzenie – deklarują inicjatorzy przedsięwzięcia.

Mamy przygotowany zarówno plan krótko jak i długo terminowy, jednak aby one weszły w życie potrzebujemy wsparcia finansowego. Nie wszystko jesteśmy w stanie zorganizować w czynie społecznym oraz własnymi środkami. Liczymy na wsparcie i zrozumienie – apelują. Link do zrzutki poniżej.

Pracy wciąż jest dużo, ale już w najbliższą sobotę nastąpi połączenie przyjemnego z pożytecznym.

– Mamy dla Was wszystkich niespodziankę! Zabieramy kocyk, może leżak, kochane dzieciaki i widzimy się w sobotę w ośrodku TKKF. Będą pyszne przekąski, lejące się napoje, kiełbaska, dobra muzyka, zabawy podwórkowe oraz duuuuużo piasku do wariowania – ogłoszono na profilu akcji na Facebooku. – Dla mniej zmęczonych zawsze prace przy ośrodku się znajdą, gdyż nie zwalniamy tempa, i chcemy, aby ośrodek nabierał kolorów jak najszybciej.

Sobota, 4 lipca, początek godz. 8:00.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia