R e k l a m a

Senator Bogdan Klich zachęcał w Bochni do głosowania na Rafała Trzaskowskiego – ZDJĘCIA

-

Senator Bogdan Klich (Platforma Obywatelska) odwiedził w czwartek Bochnię i rozdawał mieszkańcom gazetki z programem wyborczym Rafała Trzaskowskiego. Druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się w najbliższą niedzielę 12 lipca.

Kilka dni temu działacze Koalicji Obywatelskiej ruszyli w teren z hasłem przewodnim „Tydzień dla Rafała”. W akcji biorą udział przede wszystkim parlamentarzyści, ale też spora część samorządowców.

Moim okręgiem wyborczym od lat jest Kraków, ale w ramach tej kampanii byłem już w Warmińsko-Mazurskiem, na Górnym Śląsku, na Sądecczyźnie, a dzisiaj jestem w Wieliczce – rodzinnym mieście moich rodziców, w Bochni i Brzesku, skąd wywodziła się moja babcia, więc teren dobrze mi znany. Jednak za każdym razem spotykam nowych ludzi, których zachęcam do głosowania – powiedział w rozmowie z Bochnianin.pl senator Bogdan Klich.

Rozdajemy gazetki, bo można w nich zamieścić więcej treści niż w ulotkach. Przyjechaliśmy z gazetkami dla mieszkańców miast i dla mieszkańców wsi. W zależności od tego, w którym miejscu jesteśmy, to takie gazetki rozdajemy. Mało wiadomo na temat programu rolnego Rafała Trzaskowskiego, bo chyba trochę późno został uruchomiony, a jest o tyle istotny, że zawiera zarówno deklarację dotyczącą dopłat bezpośrednich dla rolników, jak i tego co dotyczy strażaków z OSP. O tym wszystkim trzeba ludziom poopowiadać – stwierdził Bogdan Klich.

To już ostatnie chwile kampanii wyborczej. W nocy z piątku na sobotę rozpocznie się cisza wyborcza.

To była bardzo intensywna kampania wyborcza i najkrótsza. Intensywna, bo trzeba było nadrobić zaległości. Nasz kandydat został zgłoszony dopiero po fiasku tzw. wyborów kopertowych i musiał dogonić peleton, a później wyjść na prowadzenie i to założenie zostało spełnione. Czy wygra ten wyścig? To się dopiero okaże w niedzielę – przyznał senator Bogdan Klich.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc