W piątek telefoniczne konsultacje Strategii Rozwoju Powiatu

-

W związku z opracowywaniem Strategii Rozwoju Powiatu Bocheńskiego na lata 2021-2030 uruchomiono dyżur telefoniczny w ramach konsultacji społecznych. Starosta bocheński Adam Korta zaprasza do kontaktu każdego kto troszczy się o rozwój powiatu i chciałby mieć wpływ na kształt dokumentu, który będzie określał m.in. cele i kierunki działań na najbliższe lata.

Dyżur będzie pełniony w piątek 17 lipca w godzinach 9:00-15:00 pod numerem telefonu: +48 510 77 55 88. Swoje opinie można wyrazić również za pomocą ankiety, która jest dostępna TUTAJ.

Strategia Rozwoju Powiatu to jeden z najważniejszych dokumentów powiatu określających wizję rozwoju, cele oraz główne działania zmierzające do ich osiągnięcia. Dlatego Państwa głos jest dla nas bardzo ważny. Zwracamy się z prośbą o kontakt telefoniczny lub o wypełnienie ankiety – mówi Adam Korta, starosta bocheński.

Dane zebrane po wypełnieniu ankiet i podczas rozmów telefonicznych posłużą jako baza wiedzy mówiąca o potrzebach mieszkańców Powiatu Bocheńskiego oraz oczekiwaniach wobec władz samorządowych. Wnioski te zostaną również przekazane Zarządowi oraz Radzie Powiatu Bocheńskiego.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

marzec, 2023