W szpitalu powstaje Centrum Przyszpitalnych Poradni Specjalistycznych

-

To dobra wiadomość dla pacjentów bocheńskiego szpitala. Wszystkie poradnie specjalistyczne będą się mieściły w jednym miejscu. Jarosław Kycia dyrektor lecznicy podpisał umowę z Jarosławem Marszałkiem właścicielem firmy PHU Dom-Plast z Radziszowa, która wygrała przetarg na remont pomieszczeń pod Centrum Przyszpitalnych Poradni Specjalistycznych.

W uroczystym podpisaniu umowy, które odbyło się w nowej Sali konferencyjnej szpitala, uczestniczyli wszyscy przedstawiciele Zarządu Powiatu Bocheńskiego. – To kolejne rozwiązanie, które ułatwi życie mieszkańcom naszego powiatu, pacjentom, którzy będą chcieli się umówić do konkretnego specjalisty. Rejestracja do wszystkich poradni będzie w jednym miejscu – podkreśla Adam Korta, Starosta Bocheński.

Centrum, które pomieści wszystkie przyszpitalne poradnie, zaplanowano na parterze szpitala przy wejściu od ulicy Krakowskiej. Poradnie zostaną urządzone między innymi w pomieszczeniach po pracowni RTG, która zostaje przeniesiona pod SOR do tworzonego tam Centrum Diagnostyki Obrazowej.

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

lipiec, 2022

X