R e k l a m a

Nożna: Wygrana BKS w ostatnim sparingu

-

W sobotnie popołudnie drużyna Janusza Piątka udała się do Borzęcina, na mecz sparingowy z miejscowym Sokołem. Spotkanie było ostatnią próbą przed rozpoczęciem meczów o stawkę.

W pierwszej połowie gra obu drużyn mogła się podobać. Bocheński, mimo że posiadał optyczna przewagę, musiał uważać na groźne kontry gospodarzy.

W drugiej połowie większą przewagę uzyskał BKS, którą przypieczętował bramkami. Najpierw, za faul na Tomaszu Rachwalskim, sędzia podyktował jedenastkę, którą na gola zamienił Kamil Rynduch. Kilka minut później składną akcję całego zespołu zakończył strzałem pod poprzeczkę Świętek. Gospodarze odpowiedzieli pięknym strzałem, po którym piłka odbiła się od poprzeczki i przekroczyła linię bramkową.

Po meczu trener Janusz Piątek stwierdził, że mecz pokazał dobre przygotowanie do sezonu, choć podkreślił, że każde spotkanie daje ciekawy materiał do analizy i poprawy na treningach.

Już za tydzień, 9 marca o godzinie 15.00 Bocheński inauguruje mecze o stawkę. W półfinale Pucharu Polski, na szczeblu podokręgu spotka się w Tarnawie, z miejscowa Tarnavią.

Sokół Borzęcin – BKS Bochnia 1-2

BKS: Szydłowski – Grzyb, Chlebek, Motak, Kasprzyk, Bukowiec, Rogóż, Rynduch, Juszczak, Świętek, Tabor oraz Seweryn, Rachwalski, Korta, Dobranowski, testowany

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia