R e k l a m a

Ogłoszono konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy

-

Jak co roku w 3. niedzielę sierpnia (w tym roku będzie to 16 sierpnia) Starostwo Powiatowe w Bochni wspólnie z parafią pw. św. Mikołaja Biskupa w Bochni organizuje tradycyjne Dożynki Powiatowe. Uroczystości rozpoczną się o godz. 14.00 na pl. gen. Okulickiego, gdzie zostanie sformowany korowód dożynkowy, który przejdzie do Bazyliki na mszę św. dziękczynną za tegoroczne plony. Po mszy na Placu Sanktuaryjnym zostanie przeprowadzony konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy.

Organizatorzy zapraszają do udziału w konkursie koła gospodyń wiejskich, ochotnicze straże pożarne, sołectwa, gminy, parafie, stowarzyszenia z terenu powiatu bocheńskiego. Wszyscy chętni do udziału w konkursie proszeni są o przesłanie zgłoszeń w terminie do 10 sierpnia, zgodnie z regulaminem konkursu dostępnym TUTAJ.

Komisja konkursowa, powołana przez Starostę Bocheńskiego, dokona oceny zgłoszonych wieńców i wyłoni najpiękniejsze. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne, za zdobycie I miejsca – 1200 złotych, II miejsca – 800 zł i III miejsca – 600 zł. Komisja może przyznać również wyróżnienia.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc