Futsal. Nowy sponsor wesprze BSF

-

– Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma oponafelga.pl stała się pełnoprawnym partnerem biznesowym Bocheńskiego Stowarzyszenia Futsalu – przekazał klub w czwartkowym komunikacie. Głównym i tytularnym sponsorem drużyny występującej w 1. lidze futsalu pozostaje ABJ.

„W momencie gdy niektóre firmy wycofują się ze sponsoringu, oponafelga.pl wyciągnęła pomocną dłoń. Wiemy, że sytuacja spowodowana COVID-19 dotknęła wiele firm, więc tym bardziej doceniamy taki ruch ze strony naszego nowego partnera” – wskazuje klub.

– Inwestycja w lokalny sport jest bardzo ważna i co najważniejsze nadal dostrzegana przez innych ludzi. W naszym klubie stawiamy na rozwój lokalnej młodzieży i poczuwamy się do odpowiedzialności za ich kształtowanie poprzez sport – mówi Rafał Czaja, prezes BSF. – Tym bardziej cieszy nas to, że w naszym mieście są jeszcze ludzie, którym sytuacja klubu nie jest obojętna. Chciałbym jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować za otrzymane wsparcie i wiarę w nasz klub – podkreśla prezes BSF.

– Cieszymy się, że będziemy mogli wesprzeć działania Bocheńskiego Stowarzyszenia Futsalu i aktywnie uczestniczyć w sukcesach drużyny, która ma ogromne ambicje oraz siłę walki o najwyższe trofea – podkreśla Markus Gierak, współwłaściciel firmy oponafelga.pl. – Całym sercem kibicujemy i mocno trzymamy kciuki za awans do ekstraklasy – dodaje.

Oficjalna umowa dotycząca rozpoczęcia współpracy podpisana została w siedzibie firmy nowego partnera – w nowoczesnym centrum logistycznym w Bocheńskiej Strefie Aktywności Gospodarczej.

W ramach umowy sponsorskiej od pierwszego meczu nowego sezonu logo oponafelga.pl pojawi się na materiałach reklamowych podczas meczów, biuletynie przedsezonowym, stronie internetowej oraz w materiałach multimedialnych w serwisach społecznościowych.


Firma oponafelga.pl w branży oponiarskiej działa już od ponad 20 lat, z czego ponad 10 lat zajmuje się e-handlem. W ofercie znaleźć można szeroki asortyment opon producentów z całego świata. Dostępne są opony samochodowe, ciężarowe, motocyklowe oraz terenowe. Ponadto oferują nowe felgi aluminiowe i stalowe.

Dodatkowo w Bochni działa serwis.oponafelga.pl, który dostarcza szereg usług z zakresu mechaniki samochodowej przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu. Oferuje m.in. profesjonalny serwis klimatyzacji, regenerację filtrów DPF, geometrię kół 3D, dynamiczną wymianę oleju w automatycznych skrzyniach biegów oraz profesjonalną odnowę felg aluminiowych i stalowych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

czerwiec, 2023