R e k l a m a

Wieliczka ma nowe centrum handlowo-usługowe

-

Przed tygodniem (27 lipca) w Wieliczce otwarto Retail Park ATUT Express. Wśród najemców centrum znalazły się dobrze znane i popularne wśród klientów sieci sklepów m.in. Rossmann, Pepco, Tedi, Biedronka oraz Media Expert.

– Wieliczka to miasto, które co roku przyciąga nie tylko rzesze turystów, ale i nowych mieszkańców, stanowiąc silną konkurencję dla Krakowa. ATUT Express jest już w całości skomercjalizowany. Ofertę dopasowaliśmy do profilu lokalnego konsumenta, dlatego mamy pewność, że oddany do użytku retail park w pełni odpowiada na aktualne potrzeby rynku – mówi Wojciech Cieślak, prezes grupy BOIG.

W bezpośrednim sąsiedztwie centrum działa pierwsza w mieście restauracja McDonald’s. Kompleks jest zlokalizowany w rejonie ulic Reformackiej, Łąkowej oraz drogi krajowej nr 94. Takie położenie oznacza również niewielką odległość (ok. 5 minut) od zjazdu z autostrady A4 w kierunku Katowic i Rzeszowa.

Wizualizacja – mat. prasowe.

Park handlowy Atut Express zajmuje powierzchnię ok. 5000 mkw. Lokale handlowo-usługowe są zaprojektowane w zabudowie parterowej. Wejścia do sklepów bezpośrednio z poziomu parkingu umożliwiają komfortowe i bezpieczne zakupy. Przestrzeń parkingowa przy centrum obejmuje stanowiska na 110 samochodów. Warto dodać, że poza standardowymi miejscami przewidziano w niej także specjalnie oznaczone, wygodne miejsca dla osób niepełnosprawnych oraz rodzin z małymi dziećmi.

Wizualizacja – mat. prasowe.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc