Mama 5-latki potrącona przez samochód walczy o powrót do zdrowia

-

Ewa pochodzi z Bochni, obecnie mieszka w Niepołomicach. To właśnie tam 4 czerwca doszło do feralnego wypadku, w którym kobieta poważnie ucierpiała. Na portalu SiePomaga.pl trwa zbiórka funduszy na rehabilitację, która pomoże jej wrócić do zdrowia. – Każdy grosz się liczy! – podkreśla Tomek, jej brat.

Tamtego dnia – jak co dzień – Ewa odprowadzała swoją 5-letnią córeczkę do przedszkola. Nawet przez myśl jej nie przeszło, że jej życie mogło skończyć się w tak prozaicznej chwili… Wystarczyła sekunda, nieuwaga kierowcy… Chwila i było po wszystkim. Po całym szczęśliwym życiu. Tak zaczął się koszmar…

Na przejściu dla pieszych Ewa została potrącona przez rozpędzony samochód. Z bardzo poważnymi obrażeniami głowy i organów wewnętrznych oraz z licznymi złamaniami została przewieziona do szpitala na oddział intensywnej terapii.

– Ten poranek na zawsze zmienił nasze życie. Najpierw był szok, niedowierzanie i złość na los, jaki nas spotkał. Przecież Ewa nie zrobiła nic złego! Zgodnie z przepisami przechodziła przez ulicę… Nie miała szans w starciu z rozpędzonym autem – relacjonuje rodzinna Ewy. – Nasza Ewa to kochająca żona i mama. Miała jeszcze tak wiele planów do zrealizowania w swoim życiu, a teraz? Wszystko zostało jej odebrane. Żyje, choć ciągle o to życie walczy. Do dzisiaj ma podtrzymywane niektóre funkcje życiowe i fizjologiczne – oddycha tylko przy pomocy respiratora.

Jedyną szansą na powrót do zdrowia i stęsknionej rodziny jest bardzo długa i bardzo kosztowna rehabilitacja.

– Wierzymy, że jeszcze będzie pięknie, że przed Ewą i jej rodziną wspaniała przyszłość. Taki scenariusz wymaga pomocnych dłoni. Na twarzy Ewy pojawił się pierwszy uśmiech. Nie pozwólmy, by zniknął, by zniknęła nadzieja! Córeczka Ewy tak bardzo tęskni… Mama przecież zawsze pokazywała jej, jaki świat jest piękny! Miały tyle przygód, tyle radości. A teraz mamy nie ma obok… Pomóż Ewie wrócić! proszą jej bliscy.

Datki w dowolnej wysokości można przekazać drogą elektroniczną poprzez portal SiePomaga.pl:

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

wrzesień, 2023