Zawodnicy „Promienia” nie mają gdzie strzelać. Apel o pomoc

-

Z powodu obostrzeń związanych z przeciwdziałaniem pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 zawodnicy strzeleckiego klubu Promień Bochnia nie będą mogli od września trenować w strzelnicy na terenie I Liceum Ogólnokształcącego w Bochni. Dlatego władze klubu apelują o pomoc w znalezieniu tymczasowego lokalu.

Mam zawodników, którzy są klasyfikowani w pierwszych piątkach w Polsce. Zbliżają się bardzo ważne zawody 19-20 września Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (woj. śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie), 8-10 października Mistrzostwa Polski Młodzików, 17-18 października Zlot „Orlików”. Może ktoś wskazałby poddasze, piwnicę lub inne pomieszczenie długości 11 metrów, które można zaadaptować na prowadzenie treningów z broni pneumatycznej. Zakaz wejścia do szkół odcina nas od możliwości trenowania przekazał Mieczysław Balicki, prezes klubu Promień Bochnia.


Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej „Promień” Bochnia zajmuje się treningami strzeleckimi od początku swojego istnienia, czyli od 1978 roku. Zajęcia strzeleckie w budynku I Liceum Ogólnokształcącego w Bochni odbywają się od 1984 r.

PODOBNE ARTYKUŁY

R e k l a m a

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

CO? GDZIE? KIEDY?

styczeń, 2021

23,482FaniLubię
882ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj
X