R e k l a m a

Bochnia. Dwie nastolatki okradły kilka sklepów w galerii handlowej

-

W sobotę 5 września dwie 15-latki zostały przyłapane na kradzieży kosmetyków, odzieży i artykułów biurowych w jednej z galerii handlowych na terenie Bochni. Policja sprawdza teraz czy nastoletnie złodziejki mają na swoim sumieniu więcej podobnych przestępstw.

Dwie 15-latki wpadły na gorącym uczynku, kiedy w jednej z drogerii mieszczącej się w galerii handlowej próbowały wynieść kosmetyki warte w sumie ponad 700 złotych.

Zostały jednak ujęte przez pracownika ochrony, który zorientował się o przestępczych zamiarach nastolatek i na miejsce wezwał policję. W trakcie sprawdzenia podręcznego bagażu dziewcząt, oprócz skradzionych w drogerii kosmetyków, policjanci ujawnili również odzież i artykuły biurowe pochodzące z innych sklepów znajdujących się na terenie galerii – poinformował Łukasz Ostręga, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bochni.

Policjanci ustalili, że obie dziewczyny okradły kilka różnych sklepów, a łączna wartość skradzionego mienia to ponad 1500 złotych.

Zebrane w sprawie materiały zostaną przekazane do sądu rodzinnego, który po ich analizie zadecyduje o dalszym losie 15-latek.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia