Jak zginęła Grażyna Kuliszewska? Śledczy nie wykluczają żadnej wersji

-

Prywatny detektyw Bartosz Weremczuk, który badał zaginięcie Grażyny Kuliszewskiej poinformował, że jego agencja zakończyła działania w tej sprawie. Wszystkie ustalenia i wnioski mają zostać przekazane policji.

– Po analizie zdobytych materiałów podtrzymujemy nasze stanowisko, że do śmierci Grażyny Kuliszewskiej mogły przyczynić się osoby z najbliższego otoczenia zmarłej. Nie wykluczamy również, że przed śmiercią kobieta była pozbawiona wolności – czytamy w komunikacie agencji Weremczuk & Wspólnicy.

– Nasze wcześniejsze ustalenia pozwoliły nam na wytypowanie kilku osób, które mogły mieć motyw, aby pozbawić życia Grażyny Kuliszewskiej. Do ewentualnego zabójstwa mogło dojść również w afekcie – zaznaczono.

– Jesteśmy przekonani, że Małopolska Policja posiadając odpowiednie zaplecze kadrowe oraz możliwości techniczne doprowadzi sprawę do końca. Jednocześnie prosimy o poszanowanie godności zmarłej i zakończenie publicznych dyskusji na temat przyczyny jej śmierci oraz ewentualnych osób za nią odpowiedzialnych do czasu przekazania oficjalnych informacji przez prokuraturę – podsumowano w oświadczeniu.

Śledztwo prokuratury trwa

Sprawę cały czas badają śledczy z tarnowskiej prokuratury. Na razie o sprawie mówią oględnie podkreślając, że nie wykluczają żadnej wersji.

– W rachubę wchodzą nieumyślne spowodowanie śmierci i zabójstwo. Mogło też dojść do nieszczęśliwego wypadku – wyjaśnia na łamach „Gazety Wyborczej” Mieczysław Sienicki, rzecznik prokuratury okręgowej w Tarnowie.

W rozmowie z Fakt24 rzecznik dodał: – Nie wykluczamy, że do śmierci kobiety mogła przyczynić się więcej niż jedna osoba. Obecnie brane są pod uwagę różne wersje wydarzeń związane z pozbawieniem jej życia. Serwis uzupełnia, że śledczy nie wykluczają też, że ze sprawą ma związek ktoś z członków rodziny kobiety.

Pogrzeb

W najbliższą sobotę w Borzęcinie odbędzie się pogrzeb 34-latki. Tego samego dnia wieczorem na antenie TVP ma zostać wyemitowany program interwencyjny „Alarm” poświęcony sprawie jej tajemniczego zaginięcia i śmierci.

Podobne artykuły

R e k l a m a

Najnowsze

Starosta Bocheński spotkał się z przedstawicielem Komisji Europejskiej

Starosta bocheński Adam Korta gościł w miniony weekend Marię Galewską przedstawiciela Komisji Europejskiej w Brukseli. Podczas wizyty starosta przedstawił kilka inwestycji i...

Czwartek: Koncert charytatywny w II LO

Serdecznie zapraszamy w czwartek na wagary do II LO. Zachęcamy do udziału w koncercie charytatywnym pod hasłem:„Poczuj wagarów zew, przyjdź...

PRACA w Contimax dla: Kucharz oraz Elektryk

Firma Contimax S.A. poszukuje kandydatów na stanowiska pracy: Kucharz Zakres obowiązków przygotowanie...

Oferta pracy na kierowniczym stanowisku urzędniczym w Gminie Rzezawa

Wójt Gminy Rzezawa Mariusz Palej ogłasza nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze Kierownika Gminnego Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli w Rzezawie.

Najmłodsi strzelcy z bocheńskiego „Promienia” wśród najlepszych w kraju

Mikołaj Brzegowy i Mateusz Polek wywalczyli trzecie miejsca w finale „Strzelania w Sieci”. W strzelaniach sportowych dla najmłodszej kategorii...

Co? Gdzie? Kiedy?

marzec, 2019

21mar10:0013:00Koncert charytatywny w II LOMarek Piekarczyk

24mar18:00Piłka ręczna 2. liga

28mar09:00Sesja Rady MiastaProgram

28mar19:00Dyskusyjny Klub Filmowy

29mar(mar 29)16:0031(mar 31)14:00Koszykówka - Półfinały 2. ligi Kobiet

30mar20:00"Moralność Pani Dulskiej"Teatr "Baczków"

17,886FaniLubię
530ObserwującyObserwuj
X