UWAGA! Od wtorku zamknięta droga przy zachodniej pierzei Rynku

-

Od wtorku 29 września zgodnie z zatwierdzonym projektem tymczasowej organizacji ruchu zamknięta zostanie droga wojewódzka biegnąca wzdłuż pierzei zachodniej rynku – poinformował bocheński magistrat.

Kierujący chcący dotrzeć do ul Kraszewskiego po wprowadzeniu tej organizacji ruchu będą zmuszeni jadąc od Krakowa kierować się na ul. Kościuszki następnie na drugim skrzyżowaniu z sygnalizacja świetlną skręcić w lewo na ul Kraszewskiego.

Dla dostawców i mieszkańców na ulicy Wolnica dopuszczony będzie dojazd od strony ulicy Różanej, a sama ulica Wolnica będzie ulicą „ślepą”.

Z ulicy Różanej kierować się należy w prawo do ul Kazimierza Wielkiego. Dopuszczony będzie także skręt w lewo i tak dojedziemy na Plac Świętej Kingi, a później Szewską do Kraszewskiego. Ten przejazd będzie możliwy jedynie dla samochodów osobowych i ewentualnie małych samochodów dostawczych.

Wprowadzenie zmiany w organizacji ruchu jest wymagane w związku z realizacją  kolejnego etapu prac rewitalizacyjnych w ścisłym centrum Bochni.

Zobacz: Jak będzie wyglądała zachodnia pierzeja po remoncie?

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

styczeń, 2023