W środę w Bochni charytatywny maraton zumby w ramach akcji „Roztańczone #17milionów”

-

30 września w Dance & Fitness House w Bochni, o godzinie 20:00 rozpocznie się charytatywny maraton Zumby w ramach ogólnopolskiej akcji „Roztańczone #17milionów”. Wszystkich spragnionych dobrej zabawy i chętnych pomagania zapraszamy do zapisów – wstęp 20zł – cegiełka na rzecz dzieci z mózgowym porażeniem – podopiecznych Fundacji Kolorowy Świat.

Fundacja Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat z Łodzi od 2003 roku pomaga dzieciom z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi wadami rozwojowymi prowadząc: Niepubliczne Kolorowe Przedszkole, Szkołę, Wczesne Wspomaganie Rozwoju oraz NZOZ Kolorowy Ośrodek – Dzienny Oddział Rehabilitacji dla dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego. Od 2015 roku realizuje Ogólnopolską Kampanię Społeczną #17milionów mającą na celu zwiększanie świadomości polskiego społeczeństwa na temat mózgowego porażenia dziecięcego.

W tym roku w ramach Kampanii #17milionów, w szkołach tańca w całej Polsce odbędą się charytatywne maratony tańca, z których całkowity dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację dzieci z MPD.

Więcej informacji na https://17milionow.pl/strona-glowna/roztanczone-17milionow .

Kampania #17milionow to szereg sposobów na okazanie wsparcia i solidarności z osobami cierpiącymi na MPD. Jednym z nich jest odbywająca się 6 października – w Światowy Dzień Osób z MPD akcja podświetlania budynków na zielono – 06.10.2020 o godz. 19.00 w całej Polsce na zielono podświetli się kilkadziesiąt zabytkowych obiektów i budynków użyteczności publicznej (od Szczecina, Gdańska, Białegostoku po Warszawę, Łódź, Poznań, Wrocław, Kraków) oraz setki profili społecznościowych osób prywatnych, instytucji i znanych osób publicznych.

Więcej informacji o Kampanii i sposobach zaangażowania się dostępnych na: www.17milionow.pl

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

styczeń, 2023