R e k l a m a

Bochnia. 26-latek okradał drogerie. Został złapany na gorącym uczynku przez ochroniarza

-

Policjanci z Bochni zatrzymali złodzieja, który okradał z towaru miejscowe drogerie. 26-letniego mężczyznę, który próbował wyjść ze sklepu chowając pod kurtką perfumy i biżuterię ujął pracownik ochrony powiadamiając o tym policję.

13 października policjanci z Bochni zatrzymali ujętego na gorącym uczynku złodzieja kosmetyków i biżuterii. 26-letni mieszkaniec powiatu bocheńskiego próbował wyjść ze sklepu chowając pod kurtką skradziony towar. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy bocheńskiej policji, gdzie został przekazany policjantom śledczym.

Dalsze czynności z udziałem zatrzymanego pozwoliły wyjaśnić okoliczności innych kradzieży, które w 2020 roku miały miejsce na terenie Bochni i okolicznych miejscowości. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 26-latkowi zarzutów kradzieży oraz usiłowania kradzieży kosmetyków, biżuterii i galanterii skórzanej, a także dwóch telefonów i wiertarko-wkrętarki, gdzie suma wszystkich strat wyniosła blisko 2200 złotych.

– Sprawa jest rozwojowa, a prowadzone w dalszym ciągu czynności mogą skutkować uzupełnieniem zarzutów wobec 26-latka o kolejne kradzieże – informuje policja.

Za dokonane kradzieże mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia