Bochnia. W poniedziałek zamknięcie ul. Szewskiej

-

Na rewitalizowanej drodze wojewódzkiej w części biegnącej wzdłuż rynku widać już znaczny postęp prac. Teraz prace będą prowadzone również na kolejnym odcinku drogi czyli ulicy Szewskiej.

Już od najbliższego poniedziałku, czyli 16 listopada 2020 r., planuje się wprowadzenie kolejnej zmiany w organizacji ruchu związanej z całkowitym zamknięciem ulicy Szewskiej.

Kierowcy jadący ulicą Różaną zmuszeni będą skierować się w stronę ul. Kazimierza Wielkiego. Odcinek drogi pomiędzy ul. Różaną, a ul. Szewską (ulice Mickiewicza i Kingi) staną się drogami bez przejazdu „ślepymi”. Będzie można korzystać z zlokalizowanych na nich miejsc parkingowych i dojeżdżać do np. sklepów.

W ubiegły piątek przywrócono do ruchu pełną szerokość jezdni na ul. Kościuszki w okolicy skrzyżowania z ul. Solną. A w poniedziałek odblokowano możliwość korzystania z tego skrzyżowania przywracając możliwość wjazdu na ul. Solną i plac Pułaskiego.

Należy również pamiętać, że w dalszym ciągu pozostaje odwrócony kierunek ruchu na ul. Dominikańskiej. Planuje się, że potrwa to do czasu przywrócenia ruchu na rewitalizowanej obecnie drodze wojewódzkiej.

Prosimy kierowców o dostosowanie się do nowej organizacji ruchu i zachowanie szczególnej ostrożności.

PODOBNE ARTYKUŁY

R e k l a m a

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

CO? GDZIE? KIEDY?

styczeń, 2021

23,491FaniLubię
882ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj
X